ПУ СМЕДЕРЕВО: АПЕЛ НА ПРИМЕРЕНО ПОНАШАЊЕ НА УТАКМИЦАМА КУПА СРБИЈЕ У МАЛОМ ФУДБАЛУ
У петак, 3. априла, са почетком у 19:30 часова, у „Дворани Смедерево“, биће одиграна полуфинална утакмица Купа Србије у малом фудбалу између екипа КМФ „Партизан“ из Београда и КМФ „Смедерево“. Такође, у недељу, 5. априла, са почетком у 19:00 часова, у „Дворани Смедерево“, одиграће се финална утакмица, чији учесници ће бити познати по окончању полуфиналних сусрета.
-С тим у вези, апелујемо на примерено понашање грађана на трибинама, као и на другим локацијама у граду, како би дали свој допринос и уједно помогли припадницима полиције, који ће, у оквиру законских овлашћења, предузимати мере и радње у циљу обезбеђења ове фудбалске утакмице. Такође, апелујемо на суграђане да до „Дворане Смедерево“ не долазе аутомобилима, због ограниченог броја паркинг места – наводи се у саопштењу Полицијске управе Смедерево.
Додаје се да ће, у складу са чланом 52. Закона о полицији, припадници Министарства унутрашњих послова вршити снимање видео камерама пре, током и након утакмице, ради документовања евентуалних нежељених и негативних појава, нарочито вршења прекршаја и кривичних дела у вези овог догађаја.

