LEPOJEVIĆ ZA POBEDU SMEDEREVA

U 26. kolu Srpske lige Zapad, fudbaleri Smedereva su na svom stadionu, pred oko 500 ljubitelja fudbala, bili bolji od ekipe Fap-a iz Priboja sa 1:0.
Utakmica u Smederevu je protekla u incijativi domaćih fudbalera, ali su i gosti došli u grad na Dunavu da se nadigravaju. Posle lošijeg prvog poluvremena obeju ekipa, u drugom poluvremenu je viđen dobar fudbal, krunisan golom Lepojevića sa nekih 20 metara. Odličan udarac i golman gostiju je savladan. Bilo je nakon toga još nekoliko šansi na obe strane, ali nije bilo pogodaka, pa je Smederevo osvojilo nova tri boda. Derbi u Čajetini između Zlatibora i Sloge iz Požege je završen rezultatom 0:0, tako da se Smederevo posle 26. kola primaklo na sedam, odnosno pet bodova, koliko imaju prve dve ekipe.
U narednom kolu Smederevo gostuje ekipi Prova.