PREOKRET KMF SMEDEREVO U REŽIJI RAMADANIJA

U 4.kolu Prve Futsal lige Srbije ekipa KMF Smederevo je na svom terenu, pred oko stotinak gledalaca, bila bolja od KMF RB iz Valjeva, posle velikog preokreta, rezultatom 6:4.

U prvih 20 minuta viđena je velika borba. Gosti su došli do 0:2 golovima Aleksića i Milovanovića, ali je Elvis Ramadani sa svoja dva gola do odlaska na odmor poravnao rezultat.

Početak drugog poluvremena pripada gostima koji autogolom Đorđevića i golom kapitena Ranisavljevića opet odlaze na dva gola prednosti 2:4. Tada na scenu stupa Ramadani koji sa tri brza pogodka dovodi domaće u vođstvo. Tačku na ovaj meč stavlja golman domaćih Mujica koji postiže spektaluran pogodak za pobedu KMF Smederevo.

Petostruki strelac Ramadani je junak ove teške, ali zaslužene pobede. Smederevcima je ovo sedmi bod u četiri kola, dovoljna za gornji dom tabele prve Futsal lige Srbije.

U narednom kolu Kmf Smederevo gostuje ekipi Nova Pazova.