SMEDEREVCI UBEDLJIVI PROTIV MOKRE GORE

Fudbaleri Smedereva su u prvom meču 12. kola Srpske lige Zapad, pred oko 200 ljubitelja fudbala, bili bolji od Mokre Gore rezultatom 4:1.
Lepršava igra domaćih fudbalera, posebno u prvih 45 minuta igre. U šestom minutu najmlađi igrač na terenu Lukić odlično reaguje u petercu gostiju i dovodi Smederevo u vođstvo. Hot Anes je bio najagilniji u gostujućoj ekipi i posle jednog centaršuta sa desne strane poravnao rezultat u 24. minute. Mlađani Lukić je još jedanput pokazao prisebnost i veliki talenat u 31. minutu kada je odlično reagovao na odbijenu loptu u petercu gostiju i udarcem sa nekih osam metara doveo domaće u novu prednost. Na treći gol Smederevaca se čekalo četiri minuta. Posle udarca Stevanovića, lopta se od stative odbila na nogu danas vrlo raspoloženom za igru Gordiću, koji lako postiže gol. Tačku na ovaj meč stavlja Stevanović u 65.minutu.

Smederevo i dalje drži visoku poziciju na tabeli i čeka rezultate drugih konkurenata. Trenutno su ispred Zlatibora i Sloge iz Požege, koji tek treba da igraju svoje utakmice 12. kola.

U narednom kolu Smederevo gostuje ekipi Proletera iz Vranova u „komšijskom“ derbiju.

Nemanja Jovanović

One thought on “SMEDEREVCI UBEDLJIVI PROTIV MOKRE GORE

• 21. oktobra 2017. at 16:12
    Permalink

Sledeci je Proleter!!! SVI U VRANOVO.
    Dzabe Glavonji i njegovim pajserima sto urgiraju FSZR da navijacima Smedereva zabrane sva gostovanja do kraja sezone, odbijeni su bez osnova, i eto ih u Vranovu sledeci vikend.